Utorok 16. 4. 2024

Navigácia

Výsledky súťaží v šk. roku 2015/2016 Výsledky súťaží v šk. roku 2016/2017 Výsledky súťaží v šk. roku 2017/2018 Výsledky súťaží v šk. roku 2018/2019

Výsledky súťaží v šk. roku 2018/2019

 

Celoslovenská literárna súťaž - Budimírske studničky

3. miesto - Nina Bugriová

Školská súťaž v čítaní kníh - KNIHOŽRÚT

1. miesto - Ema Tóthová

2. miesto - Natália Macáková

3. miesto - Viktória Šušorová

 

 

 

 

Výsledky súťaží v šk. roku 2018/2019

Názov súťaže

Okresné kolo

Krajské kolo

Celoslovenské kolo

Meno žiaka

Olympiáda zo  slovenského jazyka

účasť

 

 

Benčat

 

Olympiáda z anglického jazyka – A

1.miesto

2.miesto

 

Gášpárová

Olympiáda z anglického jazyka – B

1.miesto

2.miesto

 

Orovnická

Olympiáda z nemeckého jazyka

účasť

 

 

Szalma, Marcinek

Technická olympiáda – B

1.miesto

 

 

 

Greksa

Technická olympiáda – A

2. miesto

 

 

 

Marcinek, Donoval

Fyzikálna olympiáda

ÚR

 

 

Greksa, Orovnická, Slezák

Chemická olympiáda

1.miesto

2. miesto

ÚR

ÚR

 

J. Peťka

Gášpárová

Geografická olympiáda

2.miesto – G

 

F

E

 

 

Michalovská Simona

Koštrna J. - ÚR

Morecz – ÚR

Gunič, Fiťková - ÚR

Matematická olympiáda

1.miesto –Z5

2.miesto –Z5

Z5

Z6

Z7

Z7

Z9

 

 

Koštrna J.

Torok T.

Michalovská – ÚR

Jánoš - ÚR

Orovnická – ÚR

Kristínová - ÚR

Marcinek  - ÚR

Pytagoriáda

P5

P6 -3.miesto

 

P7

 

P8

 

 

Piatriková, Lamy, Koštrna – ÚR

Jánoš

Štupáková, Morecz – ÚR

Orovnická, Greksa, Gaži, Fašung – ÚR

Broškovič, Sabová - ÚR

Dejepisná olympiáda

4.miesto

 

 

Zlatohláveková

Biologická olympiáda C

2.miesto

4.miesto

účasť

 

Bryndziarová

Szántóová

Biologická olympiáda E

ÚR

ÚR

 

 

Kóšová

Vargová

Biologická olympiáda D

3.miesto

 

 

Orovnická

Šaliansky Maťko

2.miesto

 

 

Gáfriková

Cezpoľný beh chlapci

1. miesto

3.miesto

 

Matuška, Slamka, Rákoci

Cezpoľný beh dievčatá

2. miesto

 

 

Matejovová, Haulíková, Laktišová

Volejbal dievčatá

Účasť v ZK – 3.miesto

 

 

Bryndziarová, Ungerová, Matejovová, Fiťková, Sabová, Szántóová, Vrecníková, Čéryová, Romanová,  Tomanková, Zbihlejová, Štugelová

 

Volejbal chlapci

 

1.miesto

4.miesto

 

 

 

 

 

 

 

Matuška, Slamka, Kossuth,Benčat, Donoval, Szalma, Adamec, Frtús, Rákoci, Broškovič, Slaninka, Mojžiš

Basketbal chlapci

1.miesto

 

 

1.miesto

3.miesto

Slamka, Matuška, Adamec, Broškovič, Daoutis, Frtús, , Rákoci, Slaninka, Šmrhola, Vizi, Lipovský, Balázs

Basketbal dievčatá

3.miesto

 

 

 

Bryndziarová, Ungerová, Matejovová, Sabová, Szántoová, Vrecníková, Smolinská, Fiťková, Malíková L., Belaiová, Čeryová, Valová

Bedminton dievčatá

1.miesto

3.miesto

 

Zlatnerová, Fiťková, Szerencesová

Bedminton

chlapci

účasť

 

 

Adamec, Frtús

Florbal dievčatá

2.miesto

 

 

Bryndziarová, Ungerová, Matejovová, Sabová, Szántoová, Vrecníková, Smolinská, Fiťková, Malíková L., Belaiová, Králiková, Valová

Florbal chlapci

3.miesto

 

 

Varga, Gálik, Matuška, Slamka, Marcinek, Donoval, Szalma T., Benčať, Szabó L., Petráš, Albert,Kossuth

Stolný tenis chlapci

3.miesto

 

 

Frtús, Gálik, Benčat, Varga

Stolný tenis dievčatá

3.miesto

 

 

Tomanková, Malíková, Bryndziarová, Sarkoziová

Florbal liga chlapci

1.miesto

2.miesto

 

Varga, Albert,  Donoval,  Petráš, Szabó, Benčať,  Szalma, Marcinek, Slamka, Matuška, Gálik, Kossuth, Rákoci, Frtús

 

Florbal liga dievčatá

1.miesto

účasť

 

 Smolinská, Bryndziarová, Ungerová, Matejovová, Fiťková, Malíková, Sabová,  Szántóová, Vrecníková, Belaiová, Králiková, Valová

 

Gymnastický štvorboj chlapci kategória B

3.miesto

 

 

Učník, Uhnák

Gymnastický štvorboj chlapci kategória C

3.miesto

 

 

Frtús, Matuška, Uhliar, Šugár, Kossuth

Hádzaná chlapci

1.miesto

3.miesto

 

Matuška, Slamka, Donoval, Szalma T., Benčať, Kossuth, Slaninka, Broškovič, Adamec, Frtús, Gunič, Rákoci

Hádzaná dievčatá

2.miesto

 

 

Smolinská, Bryndziarová, Ungerová, Matejovová, Fiťková, Malíková, Sabová,  Szántóová, Vrecníková, Belaiová, Králiková, Čeryová

 

Orientačný beh dievčatá

3.miesto

 

 

Laktišová, Stankovičová, Szabóová, Hovanová

Orientačný beh chlapci

účasť

 

 

 

Vybíjaná dievčatá

Zákl. kolo – 3.miesto

 

 

 

Školský pohár malý futbal  mladší žiaci

účasť

 

 

 

Mladý záchranár CO

2.miesto

účasť

 

Marcinek, Donoval, Bryndziarová, Ungerová

Malý futbal starší žiaci

1.miesto

5.miesto

 

Mojžiš, Benčat, Petráš, Szabó, Szalma, Frtús, Gálik, Brza, Adamec, Muráni, Šinko, Dobrovoda

Atletika

Štafeta chlapci

1.miesto

 

 

Slamka, Matuška, Mojžiš, Vizi

Atletika

60 m

1.miesto

1.miesto

 

Slamka

Atletika

Skok do diaľky

1.miesto

 

 

Slamka

Atletika

Vrh guľou

1.miesto

2.miesto

 

Kossuth

Atletika

1000m

3. miesto

 

 

Rákoci

Atletika družstvo dievčat

1.miesto

4.miesto

 

Bryndziarová, Hajduová, Laktišová, Matejovová, Malíková L., Haulíková, Szántóová, Ungerová, Basile, Sabová

Atletika družstvo chlapcov

1.miesto

3.miesto

 

Koštrna, Mojžiš, Šugár, Rákoci, Slaninka, Szalma, Kossuth, Matuška, Vizi, Slamka

Diktátová olympiáda

ÚR

 

 

Hajpálová , Orovnická

Malý futbal žiačky

účasť

 

 

 

IQ olympiáda

 

10.m KK, postup na regionálne kolo západ

 

Gášpárová

Hľadá sa energia

 

 

1.miesto

Marcinek, Donoval, Benčať

Beh primátora

2.miesto

 

 

Slamka, Ungerová, Matuška, Haulíková

Beh primátora

2.miesto

 

 

Stankovičová, Laktišová, Mojžiš, Lipovský

 

 

 


Hviezdoslavov Kubín

Umiestnenie:

Poézia   I. kategória   2. miesto- Nikola Moková - V..

                                   3.miesto - Liana Piatriková- V.

Próza     II. kategória  1. miesto- : Ema Bordánová - VI.A

                                    2. miesto -III.kategória - próza: Denis Dian V.?

                                    3. miesto - III. kategória - próza: Beáta Verešová  VI.C

Poézia    III. kategória 3. miesto - Miriam Szántóová -VIII. B

                        

Próza     IV. kategória   2. miesto Ema Konczová -VII.A

                                      3. miesto Eleonóra Vargová - VII.B

Do okresného kola postupujú žiaci: Ema Bordánová, VI.A a Denis Dian, V.C

 

Výsledky školského kola Pytagoriády:

Úspešní riešitelia:

Kategória P5: 1. Jakub Koštrna 5. B

                        2. Ján Lamy 5. B

                        3. Lujza Uhnáková 5. C

                        4. Tomáš Török 5. A

                        5. Samuel Vrba 5. A

                        6. Liana Piatriková 5. C

                        7. Natália Konczová 5. B

                        8. Simon Galgóci 5. C

 

Kategória P6: 1. Michal Jánoš 6. B

                        2. Oliver Morecz

                        3. Simona Laktišová 6. B

                        4. Adam Bielik 6. A

                        5. Lillian Štupáková

                        6. Martin Mikeš

                       

Kategória P7: 1. Šimon Greksa

                        2. Ella Orovnická

                        3. Lukáš Fašung

                        4. Samuel Gaži

                       

Kategória P8: 1. Sabina Sabová

                        2. Matúš Broškovič

                        3. Michaela Králiková

 

Výsledky školského kola súťaže v prednese povestí Šaliansky Maťko

II. kategória (4. a 5. ročník):

miesto – Denis Dian 5.C

miesto – Natália Macáková 4.C

miesto – Matej Krajčovič  4.C

 

III. kategória (6. – 8. ročník):

1.miesto – Martina Gáfriková 7.B

2. miesto – Ema Bordánová 6.A

3. miesto – Beáta Verešová 6.C

 

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Saratovská ul. 85, Levice
    Saratovská ul. 85
  • 0910 486 759 - tajomníčka /mobil/
    036 631 2577 - tajomníčka
    036 622 3564 - vedúca jedálne

Fotogaléria