Utorok 27. 9. 2022

Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
PaedDr. Peter Kriška, PhD. Riaditeľ
 
 
PaedDr. Scarlet Bieliková Rozvrh
Zástupkyňa
Zástupca v triede: IX.A
Zástupca v triede: IX.B
Zástupca v triede: V.A
Zástupca v triede: V.B
Zástupca v triede: V.C
Zástupca v triede: VI.A
Zástupca v triede: VI.B
Zástupca v triede: VI.C
Zástupca v triede: VII.A
Zástupca v triede: VII.B
Zástupca v triede: VII.C
Zástupca v triede: VIII.A
Zástupca v triede: VIII.B
Zástupca v triede: VIII.C
 
 
Mgr. Gabriela Regászová Rozvrh
Zástupkyňa
Zástupca v triede: I.A
Zástupca v triede: I.B
Zástupca v triede: I.C
Zástupca v triede: II.A
Zástupca v triede: II.B
Zástupca v triede: II.C
Zástupca v triede: III.A
Zástupca v triede: III.B
Zástupca v triede: III.C
Zástupca v triede: IV.A
Zástupca v triede: IV.B
Zástupca v triede: IV.C
 
 
Mgr. Juraj Abelovský Rozvrh
Učiteľ
 
 
Alžbeta Ačková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Simona Ambrová pedagogická asistentka
 
 
Ing. Dagmar Barjaková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Bc. Katarína Bieliková Vychovávateľka
 
 
Bc. Zuzana Boborová pedagogická asistentka
 
 
Blanka Bónová Vychovávateľka
 
 
PaedDr. Miroslava Čákyová,MBA Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
 
 
Mgr. Kvetoslava Čenková Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
 
 
Mgr. Martina Dianová Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.C
 
 
Mgr. Silvia Dolnačková Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.A
 
 
Mgr. Anna Evinová Učiteľka
 
 
Mgr. Magdaléna Fabianová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Petra Gašparová pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Gabriela Greksová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Marian Gubík Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Erika Gubová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Elena Henčeková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Bc. Veronika Homičková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Gabriela Homoľová Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.B
 
 
Mgr. Martin Horniak Rozvrh
Triedny učiteľ: VIII.A
 
 
Ing. Miroslava Jánošová Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.A
 
 
Mgr. Ľubomíra Karaffová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.C
 
 
Mgr. Eva Kaszmánová Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.C
 
 
Mgr. Dušan Kazár Rozvrh
Triedny učiteľ: VI.B
 
 
Mgr. Natália Kinčiová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.C
 
 
PaedDr. Alžbeta Kiselová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B
 
 
Mgr. Ivan Klinko Rozvrh
Učiteľ
 
 
Eleonóra Koreňovská Vychovávateľka
 
 
Františka Kosorínová pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Alena Kováčová Učiteľka
 
 
Ing. Eva Kováčová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Daniela Krausová Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.B
 
 
Mgr. Andrea Lauková Učiteľka
 
 
Mgr. Veronika Lauková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Martina Liptáková Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B
 
 
Anna Lišková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Gabriela Macúchová Rozvrh
Triedna učiteľka: V.B
Triedna učiteľka: VI.A
 
 
Mgr. Radoslav Maďar Rozvrh
Triedny učiteľ: V.C
 
 
Bc. Patrícia Machalová Vychovávateľka
 
 
PaedDr. Vladimíra Mészárosová Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.C
 
 
Mgr. Viktória Minárová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Jana Mojžišová Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.A
 
 
Mgr. Mária Motková pedagogická asistentka
 
 
Bc. Martin Mynár pedagogický asistent
 
 
Mgr. Alica Nedorolíková Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
 
 
Mgr. Ivana Obertová Gáliková pedagogická asistentka
 
 
PaedDr. Judita Olajošová Rozvrh
Triedna učiteľka: V.A
 
 
Mgr. Oľga Ovsenáková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Bc. Noémi Piláriková pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Monika Podušková Rozvrh
Triedna učiteľka: II.C
 
 
Ing. Eva Siekelová Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.A
 
 
Mgr. Dana Slamková Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.C
 
 
Eva Slavkovská Vychovávateľka
 
 
Mgr. Jana Studená Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
 
 
Bc. Jana Sýkorová pedagogická asistentka
 
 
Bc. Simona Szabóová pedagogická asistentka
 
 
PaedDr. Miriam Szántóová Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.B
 
 
Ing. Ingrid Štefanová pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Miroslava Tomášeková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Lucia Uhliarová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Zuzana Zelienková Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A

© aScAgenda 2023.0.1377 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 27.09.2022

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Saratovská ul. 85, Levice
    Saratovská ul. 85
  • 0910 486 759 - tajomníčka /mobil/
    036 631 2577 - tajomníčka
    036 622 3564 - vedúca jedálne

Fotogaléria