Pondelok 27. 9. 2021

Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
PaedDr. Peter Kriška, PhD. Riaditeľ
 
 
PaedDr. Scarlet Bieliková Rozvrh
Zástupkyňa
Zástupca v triede: IX.A
Zástupca v triede: IX.B
Zástupca v triede: IX.C
Zástupca v triede: V.A
Zástupca v triede: V.B
Zástupca v triede: V.C
Zástupca v triede: VI.A
Zástupca v triede: VI.B
Zástupca v triede: VI.C
Zástupca v triede: VII.A
Zástupca v triede: VII.B
Zástupca v triede: VII.C
Zástupca v triede: VIII.A
Zástupca v triede: VIII.B
 
 
Mgr. Gabriela Regászová Rozvrh
Zástupkyňa
Zástupca v triede: I.A
Zástupca v triede: I.B
Zástupca v triede: I.C
Zástupca v triede: II.A
Zástupca v triede: II.B
Zástupca v triede: II.C
Zástupca v triede: III.A
Zástupca v triede: III.B
Zástupca v triede: III.C
Zástupca v triede: IV.A
Zástupca v triede: IV.B
Zástupca v triede: IV.C
 
 
Alžbeta Ačková Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Mgr. Michaela Adamcová pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Simona Ambrová pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Zuzana Bachoríková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Katarína Bieliková Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Blanka Bónová Vychovávateľka
 
 
PaedDr. Miroslava Čákyová Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.A
 
 
Mgr. Kvetoslava Čenková Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.B
 
 
Mgr. Martina Dianová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.C
 
 
Mgr. Silvia Dolnačková Rozvrh
Triedna učiteľka: V.A
 
 
Mgr. Anna Evinová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Magdaléna Fabianová Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Mgr. Petra Gašparová pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Gabriela Greksová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Erika Gubová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Bc. Veronika Homičková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Gabriela Homoľová Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.A
 
 
Mgr. Martin Horniak Rozvrh
Triedny učiteľ: VII.A
 
 
Ing. Miroslava Jánošová Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.A
 
 
Mgr. Ľubomíra Karaffová Rozvrh
Triedna učiteľka: II.C
 
 
Mgr. Eva Kaszmánová Rozvrh
Triedna učiteľka: V.C
 
 
Mgr. Dušan Kazár Rozvrh
Triedny učiteľ: V.B
 
 
Mgr. Natália Kinčiová Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.C
 
 
PaedDr. Alžbeta Kiselová Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B
 
 
Mgr. Miloslav Konečný, PhD. Rozvrh
Triedny učiteľ: VIII.B
 
 
Eleonóra Koreňovská Vychovávateľka
 
 
Mgr. Alena Kováčová Učiteľka
 
 
Ing. Eva Kováčová pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Mário Kraus Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Andrea Lauková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Veronika Lauková Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.B
 
 
Mgr. Martina Liptáková Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B
 
 
Mgr. Gabriela Macúchová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Radoslav Maďar Rozvrh
Učiteľ
 
 
Bc. Patrícia Machalová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Jolana Makovicová Rozvrh
Učiteľka
 
 
PaedDr. Vladimíra Mészárosová Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.C
 
 
Mgr. Michaela Mikušková pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Jana Mojžišová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
 
 
Mgr. Mária Motková pedagogická asistentka
 
 
Bc. Martin Mynár pedagogický asistent
 
 
Mgr. Alica Nedorolíková Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
 
 
Mgr. Ivana Obertová Gáliková pedagogická asistentka
 
 
PaedDr. Judita Olajošová Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.C
 
 
Mgr. Oľga Ovsenáková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Oľga Pacalová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A
 
 
Bc. Noémi Piláriková pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Monika Podušková Rozvrh
Triedna učiteľka: I.C
 
 
Ing. Eva Siekelová Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.A
 
 
Mgr. Dana Slamková Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.C
 
 
Eva Slavkovská Vychovávateľka
 
 
Mgr. Jana Studená Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
 
 
Bc. Jana Sýkorová pedagogická asistentka
 
 
PaedDr. Miriam Szántóová Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.B
 
 
Mgr. Katarína Šléherová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Angelika Štefanková pedagogická asistentka
 
 
Ing. Ingrid Štefanová pedagogická asistentka
 
 
Ing. Ingrid Štefanová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Miroslava Tomášeková Rozvrh
Vychovávateľka
 
 
Mgr. Lucia Uhliarová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Michaela Veselovská pedagogická asistentka
 
 
Mgr. Zuzana Zelienková Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A

© aScAgenda 2022.0.1299 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 27.09.2021

Novinky

Kontakt

  • Základná škola, Saratovská ul. 85, Levice
    Saratovská ul. 85
  • 036 631 2577 - tajomníčka
    036 622 3564 - vedúca jedálne

Fotogaléria